Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta

Ára: 1579 Ft
Egységár: 79 Ft/db
Kiszerelés: 20 db
Főbb hatóanyagok: acetilszalicilsav
Egészségpénztári kártya terhére megvásárolható: Igen
Gyógyszer betegtájékoztató: Bővebben
Az akció időtartama: 2019.12.01 - 2019.12.31

Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel!

  • A kék ponttal jelölt készítmények vény nélkül kapható gyógyszerek. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót,vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
  • A zöld ponttal jelölt termékek gyógyszernek nem minősülő, egyéb készítmények. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót,vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
  • A piros ponttal jelölt termékek orvostechnikai eszközök vagy vény nélkül kapható, nem támogatott gyógyászati segédeszközök. A kockázatokról olvassa el a használati útmutatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát!
A Gyöngy Patikák főbeszállítója a Hungaropharma Zrt., Magyarország vezető gyógyszer nagykereskedője.

A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót (gyógyászati segédeszközök esetén a használati útmutatót), vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!